top of page

Sevkiyat ve Teslimat

Hizmet şartları

Mobilyanın Modası mobilyaninmodasi.com’dan yapacağınız alışverişlerde İstanbul içi 2500 TL ve üzeri alışverişlerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir. 2500 TL altı ürünlerin kargosu için 0532 151 51 86 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

İstanbul Dışı Türkiye’nin Her Yerine Teslimat

5000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye’nin her yerine (bütün il merkezleri ve bazı ilçelere) kapı teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. Montaj firmamıza aittir. İlçeler ve diğer yerler için teslimat ücreti ürüne ve gideceği yere göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bize 0532 151 51 86 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Sipariş ve Teslimat

 

www.mobilyaninmodasi.com‘u kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz, ürüne göre ortalama 7 ila 21 iş günü içinde teslim edilir. Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. Siparişinizin durumu ile ilgili işlemler için mağazalarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Siparişinizin Size Hızlı Bir Biçimde Ulaştırılması İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • 1-) Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.

  • 2-) Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.

  • 3-) Termin tarihi ile ilgili teyit alınız

Teslimat Koşulları

İster kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.’üncü şahıslara da yapılabilir. Daha detaylı bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz.

bottom of page