top of page

Ödeme Seçenekleri

Mobilyanın Modası, ücretsiz teslimat yöntemine entegrasyon kurarak uygun ve güvenilir e-ticaret standartlarında uygun ödeme olanakları sunar.

 

Kapıda Ödeme Seçeneği Neden Tercih Ediliyor?

Kapıda ödeme, en çok tercih edilen methodken yaptığımız memnuniyet incelemesinde güvenilir ve karlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu ödeme şekli online alışveriş bandında faydalı olarak gelişen bir sistem olmasıyla ve aldığınız ürünü ödemenin tamamını yapmadan ürünü inceleme fırsatı sunduğu için genellikle bizler tarafındanda kabul görmüştür. Sonuç olarak, sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tutarının %30'unu aşağıda belirmiş olduğumuz banka hesaplarına aktararak geri kalan %70'lik kısımı da ürünler size teslim olduktan ve her hangi bir eksik olmadığına kanaat etikten sonra gelen uzman montaj ekiplerimize nakit olarak elden teslim ediyorsunuz. Ürün veya uzaklık farkı gözetilerek bu %30'luk kısım değişilkik(artış veya azalış) gösterebilmektedir.

Banka hesap numralarımız aşağıdaki gibidir;

 

Banka Hesabı Bilgilerimiz

0532 151 51 86 numaralı telefondan bize ulaşabilir Çalıştığınız banka hesap numarasını talep edebilirsiniz.

 

Kiredi Kartı ile Sepete Ekle ve Öde

Kredi kartı ile ödeme seçeneği, siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ile ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz. Sitemizde SSL sertifikası aktiftir, ödemeinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemeleri tek çekim olarak yapılmaktadır. 

bottom of page